Jablonec n. N.: Připravujeme
Praha:                +420 723 329 956

K paní fyzioterapeutce Pavle docházím cvičit se zády pravidelně již mnoho let a nyní, když se naskytla příležitost fyzioterapie i pro miminka a maminky po porodu, bez váhání jsme ji využili a ke cvičení se tak přidala jak žena, tak naše 2-měsíční dcera. Domluva termínů je vždy jednoduchá, paní Pavla se vždy snaží časově vyjít co nejvíce vstříc. Velmi se nám líbí vlídný, trpělivý a především lidský přístup paní fyzioterapeutky. Má schopnost podat a představit problematiku tak, že ji pochopí i člověk v této oblasti zcela nevzdělaný. Nabídne vždy několik velmi srozumitelných cviků a vysvětlí, co jimi chceme dosáhnout. Současně vždy dohlédne na to, že když člověk po terapii odchází, tak ví, co a jak má doma cvičit. Při následující návštěve se vrátíme k zadaným cvikům a zkontrolujeme jejich provedení a samozřejmě i účinek. Žena si moc pochvaluje, že se pravidelným cvičením jednoduchých cviků dostala krátce po porodu do kondice před těhotenstvím. Od dcery se nám zatím slovní hodnocení ke cvičení získat nepodařilo, ale s ženou nás těší, že pod odborným dohledem můžeme přispět k jejímu zdravému vývoji a že ho svou neznalostí nijak neomezujeme. Tomáš S.

Po příchodu domů z porodnice jsem byla hodně nejistá ohledně manipulace se synem. Má historie vyhledávání na Youtube se točila jen na vyhledávacích výrazech typu "jak správně odříhnout dítě", "jak chytit dítě do tygříka", "jaká poloha je nejlepší při bolavém bříšku" apod. Pavla mi s tímto velmi pomohla, nacvičily jsme manipulaci, plus přidala pár rad, na co se zaměřit ohledně správného vývoje u miminek. Navíc pomohla i mně s péčí o jizvu po císařském řezu a se cvičením, aby se mé tělo co nejdříve vrátilo do stavu před porodem. Martina B.

Pavlu mohu velmi doporučit, pomohla mi se vším ať už ohledně manipulace s miminkem tak i s jizvou po CS. Lehké cviky nebo masáže jizvy mi názorně ukázala. Že za Vámi přijede někdo až domu se velmi cení a i jako druhorodička jsem všechny rady potřebovala. Dorota N.